Çanakkale’de hayalet maskelenmiş 2 harami tutuklandı

Çanakkale’bile Asayiş Ofis Müdürlüğü ekiplerince hayalet maske takarak girdikleri işyerinde kasadan para araklayıcı 2 münasebetsiz yakalandı. Şüpheliler emniyetteki işlemlerinin ardından gönderme edildikleri adliyede çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Çanakkale ülke merkezinde 26 Küçük Ay tarihinde aynı işyerinde arakçılık olayı meydana geldi. İl Güven Müdürlüğü Asayiş Bölüm Müdürlüğü ekipleri, hırsızlık olayının şüphelilerini takip etmek için faaliyet başlattı. İşyerine art kapıdan yüzlerine hayalet maske takarak giren 2 şüphelinin, Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerince yakalanması için olayın gerçekleştiği 10 kilometrelik güzergah üzerindeki 100’den fazla alıcı inceledi. 200 saatten çok izlenen kaynak sonrası fantom maskeli hırsızların A.K. ve S.Ö. olduğu tayin edildi. Şüpheliler A.K. ve S.Ö. düzenlenen operasyonla yakalandı. Gözaltına alınan şüpheliler, A.K. ve S.Ö. emniyetteki işlemlerinin arkası sıra adliyeye atıf edildi. Savcılıktaki ifadelerinin peşi sıra şüpheliler A.K. ve S.Ö. çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Hayalet maskelenmiş şüphelilerin, arakçılık hatıra asayiş kamerasına saniye saniye yansıdı

Öte yandan, bire bir işyerinden kasadaki paraları araklayan şüpheliler A.K. ve S.Ö’nün yüzleri fantom maskeli hırsızlık anına ilgilendiren güvenlik müşteri görüntüleri üstelik ortaya artık. Görüntülerde işyerine arkadan giren şüpheliler, yüzleri hayalet maskeli kendisine kasayı açıp, içindeki paraları aldıkları, saniye saniye asayiş kamerası aracılığıyla kaydedildi. – ÇANAKKALE

Share: