Çameli Belediyespor yenilenen stadında galibiyetle başladı

Denizli 2. Mektep Çocuğu Küme ekiplerinden Çameli Belediyespor, yenilenen stadında çıktığı geçmiş maçta Yenicekentspor’u 4-1 yendi.

Çameli Belediyespor, kişi evinde Yenicekentspor ile karşı karşıya geldi. Çameli Kent Stadında oynanan maça, gözü zirvede olan seçkin iki takım birlikte yengi parolasıyla daha çok. Centilmenliği ile yöre plana sâdır Çameli spor, keyifli aynı karşılaşma yaptı. Sezonun ilk maçında öz evinde 3 puanla başlayan Çameli Belediyespor, maçın ilk dakikasından sonuna kadar kontrollü bire bir oyun sergileyerek, seyircisini üzmedi. Karşılaşmaya çok aceleci başlayan Çameli Belediyespor, maçın henüz 4’dakikasında ceza vuruşu atışı ile golü buldu ve 1-0 öne geçti. Karşılaşmada ataklarını yoğunlaştıran takım, ilk yarı 3-0 namına tamamladı. Oynanan müsabaka sonucu Çameli Belediyespor Yenicekentspor ile 4-1 yendi.

Komutan Aslan takımını bekâr bırakmıyor

Çameli Belediyespor’u hiçbir maçında serbest bırakmayan Çameli Şehremini Cengiz Arslan, çetin programına karşın Yenicekentspor maçında tribündeki yerini alarak, maçı Belediyespor maharet yönetimi ve taraftarla birlikte izledi. Karşılaşma Bitiminden sonraları soyunma odasında futbolcularla bire bir araya mevrut Başkan Aslan, “Hedefe duyulmak amacıyla ortaya koyduğunuz azim ve akide bizi gururlandırıyor İnşallah bu iyicene dönem kelimesi kelimesine bitmeme şayan ve bundan ahir alacağınız liyakatli sonuçlarla belirlenen hedeflere ulaşırsınız. Rabbim hepimizin yalpak ve yardımcısı olsun” şeklinde konuştu.

Yeni sahada 5 gol

Karşılaşma sonrası açıklamalarda mevcut Çameli Belediyespor Maharet Direktörü Musa İvgin ise yenilenen stadyumunda evvel maçına çıkan Çameli Belediyespor’un gerçekleştirdiği son transferlerle adeta küllerinden doğan bire bir mızıka olduğunu tabir etti. İvgin, oyuncularının pik akıbet derecede dirayetli ve sakıncasız başladıklarını, erken buldukları gol ile 3 puana uzanmasını bildiklerini söyledi. Seçkin hafta çokça henüz bereketli ayak topu oynayacaklarının altını çizen İvgin, ilk haftaya galibiyetle başlamanın balaban bir maneviyat sağladığını kaydetti. – DENİZLİ

Share: