Çağla Şıkel-Emre Altuğ Için Bomba İddia!

Ünlü benzeşim Çağla Şıkel ve şarkıcı Emre Altuğ, 2015 yılında 7 almanak evliliklerini noktalama kararı vermişti. Çocukları üzere tıpkı araya gelmeye devam eden çiftten Emre Altuğ haziran ayında Ödül Çağlayan’ın sunumuyla YouTube’bile yayınlanan ‘Dur Bi Dinle’ programına misafir oldu ve eski eşiyle aralarındaki iletişimden hezel etti.

“EGOMUZU BİR KENARA BIRAKTIK”

Çarkıt eşiyle mebzul anlaştıklarını ifade eden Altuğ, “Tığ yâren değiliz. Benzeri çocukların annesi babayız, anca çağrıştırmak lazım. Egomuzu benzeri kenara bıraktık” dedi.

ŞAŞIRTAN ANLAŞMA

Milliyet’ten Hüseyin Altun’un haberine bakarak, Çağla Şıkel ve çarkıt eşi Emre Altuğ’un boşanmanın sonrasında çocuklarının magazinsel durumlardan etkilenmemesi hesabına yeni aşklarıyla fon parçalamak üzere anlaştıkları öğrenildi.

EĞER AMOR FOTOĞRAFI ÇIKARSA…

Boşanmanın sonrasında bugüne kadar sevgilileriyle azamet vermeyen çiftin, yaptığı anlaşmada seçkin iki taraftan birinin basında amor fotoğraflarının çıkması yerinde iki canlı miktarda ödence ödeyeceği konuşuluyor.

ÇAĞLA ŞIKEL KİMDİR?

Çağla Şıkel kimdir, nereli, birçok yaşında; Çağla Şıkel, 2 Ev 1979 tarihinde İstanbul’birlikte dünyaya gelmiştir. Türk model, aktör ve sunucudur.

Annesi Gök Şıkel Adanalıdır, babası ise Karslı Azerbaycan Türklerindendir. Çağla Şıkel, İlkokula İstanbul’birlikte 1985 yılında Ahmet Hamdi Tanpınar İlkokulu’nda başladı. İlkokulu bitirdikten sonraları yılları beyninde Mimar Sinan Üniversitesi Cesamet Konservatuarı’nda Ortaokul eğitimini tamamlamıştır. 1993-1996 yılları ortada Mimar Sinan Üniversitesi Şevket Konservatuarı’nda Lise öğrenimini bitirip, ardından 1997-1999 Mimar Sinan Üniversitesi Heybet Konservatuarı’nda Lisans eğitimi almış ve 1999 senesinde mezun olmuştur.

Çağla Şikel 1996 yılında “Odessia” adlı Sinema filminde oynamıştır. 1997 yılında Miss Turkey yarışmasında bir numara olduktan sonra katıldığı Seyşel Adaları’nda yapılan Miss World 97 güzellik yarışması ile Dünya dördüncüsü yani Avrupa Güzeli (Europe’s Queen Of Beauty) ödülünü almıştır.

1997 – 2003 tarihleri ortada Fransa, KÖLE, Almanya, Çin, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır’da defilelere çıkmıştır.2004 yılında Cennet Mahallesi’nde ve 2008’de Görgüsüzler dizisinde çalım almıştır.

ÇAĞLA ŞIKEL’İN ÖZEL HAYATI

Çağla Şıkel, hanende Emre Altuğ ile 10 Ağustos 2008 tarihinde canlılık mekanı Sortie’de evlendi. 31 Ekim 2009’da önce oğulları Hüseyin Yıldız Altuğ, 2 Mart 2012’de ise ikinci oğulları Uzay Tuncer Altuğ dünyaya geldi. Şıkel ile Altuğ, 2015 yılında anlaşmalı adına boşandı.

EMRE ALTUĞ KİMDİR?

14 Nisan 1970 tarihinde İstanbul’üstelik dünyaya gelen Emre Altuğ’un çocukluğu Uzun ve Akatlar’birlikte geçti. İlkokulu Ozan Behçet Kemal Çağlar İlköğretim Okulu’nda tüketici Altuğ, liseyi ise Şişli Gelişme Lisesi’nde tamamladı.

Ortaokuldan yıllarından itibaren birlik ilgisi gitar, koro ve tiyatroya yönelen Emre Altuğ, liseden mezun olduktan sonradan İstanbul Heybet Konservatuarı Temaşa bölümüne girdi.

90’lı yıllarda, dönemin adlı sanatçıları olan Nilüfer, Sezen Katarakt, Levent Yüksel ve Sertab Erener kabilinden isimlerle vokalistlik yapmaya başlayan Emre Altuğ, vokallik yaptığı tam tiyatrodan bile uzak kalmadı ve o gün 3 sezon boyunca Haldun Dormen Tiyatrosu’nda çeşitli oyunlarda sahneye çıktı.

2000 yılı seyir sezonunda Haldun Dormen eliyle sahnelenen, esas rollerinde Selçuk Formül, Perihan Savaş, Nilgün Belgün ve Bülent Kayabaş’ın kayran aldığı açık bir kadroya cemaat olan “Ayrımsız Şita Öyküsü” müzikalinde oynadı.

1998’de Topkapı Müzik’le evvel albümünü beğenmek üzere anlaşan Emre Altuğ’un 2 sene süren çalışmaları böylecene “İbret-i Hilal” albümünü piyasaya sürdü. “İbret-i Alem”in 1999 yılındaki başarısıyla bu arada, 100’den fazla dinleti veren Altuğ, Şırnak, Silopi’de verdiği konserle burada geçmiş konser veren sanatçı unvanını kazandı.

İlk albümünün peşi sıra Istem Volkan ve Mustafa Iyi’nun oynadığı “Asansör” filminde düzlük Emre Altuğı, ayrımsız zamanda “Asansör” film müzikleri albümünde küçümseme, çalgı aleti ve yorumu kendine ilişkin olan şarkılarla yer aldı. Bilahare çarkıt Türk filmlerinin yeniden çekilmesi projesinde gösteriş kayran artist, “Halk Çocuğu” ve “Ağaçlar Ayakta Ölür” kabil filmlerde çalım aldı.

Emre Altuğ, 2001 yılında Zonguldak’ta yaptı ve askerliğinin peşi sıra Mabeyin 2002 yılında vizyona giren “Mahdut Servet” adlı sinema filminde başrolü Şebnem Dönmez ve Mustafa Uğurlu ile paylaştı.

Emre Altuğ en son yeniden çekilen Afsunlu Annem dizisinde Sınırlı karakteri ile almaç karşısına geçmişti.

EMRE ALTUĞ EVLİ Mİ?

21 Gücük Ay 2003 tarihinde “Hamam” ünlü ikinci albümünü, 2004 yılında de “Uç Dudağa” ünlü üçüncü albümünü çıkaran Emre Altuğ, 9 Ağustos 2008 tarihinde model Çağla Şikel ile evlendi. Çiftin, 2009 yılında Hüseyin Kuzey ve 2012 yılında Uzay Tuncer adında iki eş yavru çocuğu dünyaya geldi. Emre Altuğ ve Çağla Şıkel çifti 2015 yılında boşandı.

Share: