Bu şehirlere taşınanlar nakitle ödüllendiriliyor

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ HABERLER SERVİSİ

Faziletli para şişkinliği ve alarga çalışmanın yaygınlaşması ABD’üstelik kentlerden pespaye kent ve kasabalara göçün önünü açıyor. Gitgide daha fazla şirketin engin çalışmaya geçmesi, bir nice çalışanın kalan nazik şehir maliyetlerinden kaçmasına ve elan düşük muteber bir yaşam sunan basit belde ve şehirlere kafile etmesine imkan tanıyor.

Fortune’dan Chloe Berger’mağara haberine bakarak, ülke çapında bir nice alelade çevre ve şehir, donanımlı çalışanları kendine ahzetmek üzere adeta yarışıyor. Akça, alacak indirimi başkaca dünyalık ile mükâfatlandırma kadar seçenekler sunan birçok mekân ve site, şehirli çalışanların bir sonraki durağı olmayı bekliyor.

Kentlerden kıtipiyoz şehirlere kafile hızlanıyor

Finansgundem.com’un derlediği bilgilere göre, bu programlar, iri metropollerdeki ev fiyatlarını karşılayamayan çalışanlar için gururlu aynı almaşık kendisine dikkat çekiyor. Kasabaları ve alarga çalışanları birbiriyle buluşturan çevrimiçi benzeri rehber olan MakeMyMove’un kurucu ortağı Evan Hock, kariyerinin başlarında olan ve genellikle benzeri sülale satın kabul etmek ya bile yavru sahibi doğmak isteyen ancak yerel fiyatlandırmanın haddinden fazla üstünde ödemeler düzenlemek zorunda artan birçok insanla karşılaştıklarını belirtiyor. KUL’deki gâh evcil toplulukların, ekonomilerini abartmak amacıyla bu kişilere şişman fırsatlar sunduğunu söyleyen Hock, bu fırsatların kentlerden kasabalara ve küçük şehirlere göçün önünü anahtar boyutta olduğunun altını çiziyor.

70 bilyon dolar yatırım

Kasaba ve şehirlerin sunduğu avantajlar birbirinden farklılık gösterebiliyor. Örneğin Greensburg’üstelik ebeveynler, ücretsiz bebek bakıcılığı hizmetinden faydalanabiliyor. Aynı başka kasabada evcil aynı şarküteri, ücretsiz dinleti bileti ya de dünya malı boyu ücretsiz kooperatif üyeliği sunabiliyor.

Hock, MEMLUK’deki görece siktirici toplulukların ekonomilerini abartmak üzere yılda 70 milyar dolar harcadığının altını çiziyor. Bu toplulukların bir vakitler bu parayı sıklıkla şirketleri taşınmaya isteklendirmek kullandığını tamlayan Hock, ancak demincek işletmeler adına aracısız uzaktan çalışanlara bu imkanların sunulduğunu söylüyor.

Alarga çalışanlar ailelerini, gelirlerini, masraf güçlerini ve vergilerini üstelik birlikte getirdiğinden, mütevazı bir yatırımla çok iri getiriler elde edilebiliyor.

Hock, “Alarga çalışanlar ailelerini, gelirlerini, harcama güçlerini ve vergilerini üstelik birlikte getirdiğinden, alçak gönüllü tıpkısı yatırımla çokça şişman getiriler elde edilebiliyor” diyor. Değişik ustalık düzeylerinden ve sektörden insanları bu yolu seçiyor. Hock, “İşiniz masa başı bire bir işse, bunu her masada yapabilirsiniz” diyor.

20 bin dolara büyüklüğünde heveslendirme

MakeMyMove’un verilerine göre, birçok oldukça mekân ve kent, farklı avantajlar sunarak açıktan çalışanları kendi bünyesine çekmeye çalışıyor. 20 bin dolara kadar akça ödemenin bile karışma olduğu bu avantajlar ve bu avantajları sunan yer ve şehirler ise şöyle sıralanıyor:

Morgantown ve Lewisburg, Garp Virginia

Garp merkezli sıfır benzeri şirkette birlik zamanlı açıktan işe cemaat olanlar 20 bin dolarlık teşvikten faydalanabiliyor. Bu teşviğin 12 bin doları akça ödeme şeklinde olurken, 8 bin doları ise kâh bağış ve açıklanmayan teşvikleri içeriyor.

Greater Rochester, New York

Rochester site merkezine 300 çamurden fazla bir uzaklıkta işlek kamu zamanlı engin çalışanlar avantajlardan faydalanabiliyor. Kıvançlı kalmamaları halinde 6 ay içre ünsüz göçüşmesi şansına topluluk olacak kişilere 10 bin dolarlık akçe motivasyon ve 9 bin dolarlık eskimemiş familya satın alma teşviği sunuluyor.

Southwest, Michigan

Michigan dışında kâin bir çalıştıran amacıyla müteharrik cümle zamanlı alarga çalışanlar, avantajlardan faydalanabiliyor. Buna göre, taşınıp yer beş altı 200 bin dolar mesabesinde bire bir ocak satın alanlara 10 bin dolar mesabesinde isteklendirme veriliyor. Başvuran kişilerin varsa çocuğunu bire bir fehamet okuluna kaydetmesi halinde ise ekstra 5 bin dolarlık maaş ödemesi yapılıyor.

Noblesville, Indiana

ÇAKER’dahi çalışabilen, site sınırları içre aynı evi olan ve şeş ay süresince Noblesville’e taşınmaya arzulu eşhas verilen teşviklerden faydalanabiliyor. Buna bakarak, şehre gelmeyi planlayanlara, metatez masrafları üzere kullanılmak amacıyla 5 bin dolarlık tıpkısı aylıkın birlikte 1.400 dolar değerinde evcil golf kulübü üyeliği ve 500 dolar değerinde esenlik ödeneği veriliyor.

Montpelier, Vermont

Rastgele uygunluk şartı aranmayan Montpelier’üstelik alarga çalışanlara iki yıl boyunca 5 bin dolar değerinde aylık armağan ediliyor. İlerde Vermont merkezli bire bir işletmenin kül zamanlı çalışanı olmayı seçenler, 7.500 dolarlık aynı ödemeye daha adalet kazanıyor.

Newton, Iowa

Newton’üstelik 190 bin dolar ya de elan üstü aynı fiyata eş satın alanlara 10 bin dolarlık isteklendirme sunuluyor. Antrparantez, Newton’a gelenlere yerli mağazalarda kullanılmak üzere 2.500 dolara vasıl iskonto imkanı bile sunuluyor.

Harmony, Minnesota

Tahmini teşvik değeri 12 bin doları buluyor. Harmony’ye bakir mevrut ve sülale satın alan bütün bu avantajdan faydalanabiliyor. Eskimemiş gelenlerin çarkıt ayrımsız yapıyı yenileyerek de 12 bin dolarlık teşvikten faydalanabilecekleri belirtiliyor.

Mattoon, Illinois

Matton’dan 100 çamur uzakta diri ve gömlek geliri 45 bin dolar ya dahi henüz cisim olanlar teşviklerden yararlanabiliyor. Buna göre, şehre yeni gelecek kişilere huruç masrafları amacıyla 5 bin dolarlık tıpkı desteğin yanında, altı mahiye ücretsiz internet hizmeti sunuluyor.

Topeka, Kansas

Topeka dışında bire bir işveren üzere çalışanlar, Topeka’evet taşındıktan ahir aynı sene içinde bire bir sülale satın alan ya bile kiralayanlar 11 bin dolarlık teşvikten faydalanabiliyor. Buna bakarak, ati olan yaşama Topeka’birlikte ayrımsız çalıştıran üzere çalışıyorsa ve benzeri sülale kiralıyorsa 10 bin dolar, ev satın alıyorsa 15 bin dolarlık teşvikten yararlanıyor. Eğer engin müteharrik biriyseniz, kira amacıyla 5 bin dolar, aile satın kabul etmek içinse 10 bin dolarlık isteklendirme almaya hak kazanıyorsunuz.

Aile kabul etmek isteyenler bu şehirlere atak ediyor

 

Yurtdışında gitmek amacıyla sunu pahalı 10 site

 

Ekonomiyi açıktan çalışanlar besliyor

 

 

Share: