Bodrum’da rap gecesi, turistler akın etti

Türk rapçi ve söz yazarı Heijan, kaynak ismiyle Doğan Tarda ile Eslek yani Derviş Doğan Bodrum’de hayranlarına unutulmaz anlar yaşattı. Bire Bir geceleyin Bodrum’de manzara düz Fransız rapçi Gradur performansıyla büyük tabiat topladı.

Bodrum’dahi yaz sezonu hareketliliği devam ediyor. Geçmiş şeb rapçi Heijan ve Itaatli, Gümbet Barlar Sokağı’nda hayalet aldı. İkiliyi tutulmak amacıyla binlerce can yığılma oluşturdu. Pasha’birlikte hayalet alan Heijan ve Eslek amacıyla, binlerce hayranı saatler önceden mekanı doldurdu.

Yaklaşık 2 saat tayf düzlük artist, hayranlarına unutulmaz tıpkısı geceleyin yaşattı. Müstehap parçalarını seslendiren ikiliye hayranları da haremlik etti. Itaatli ve Heijan, Uzi ya bile mahiyet adıyla Yengi Evren Yalçınkaya ile alay malay benzeri şarkıda ikili yaptı. Mavera yandan, kentin uluslararası coşku mekanlarından X Bar’da Wanani Gradi Mariadi, manzara adı Gradur olan Fransız rapçi görüntü aldı. Binlerce yabancı turistin izlediği konserde Gradur, hayranlarına unutulmaz bire bir tün yaşattı. – MUĞLA

Share: