Bodrum’da aynı isim, mahallenin maskotu olan “Boris” adlı çıkmaz köpeğini bıçaklayarak öldürdü

Bitez Şah Caddesi üzerinde bulunan aynı marketin önünde köpeğe bıçakla saldırmaya çalışan şahsı fark eden market çalışanları, onu kandırma etmeye çalıştı. Elinde kâin bıçakla market çalışanının bile konusunda revan insan, çalışanın istek girmesi ile alnaç değiştirip mahallenin maskotu olan Boris isimli sokak köpeğine yöneldi.

BIÇAKLAYARAK ÖLDÜRDÜ

Market çalışanlarının 112 çağrı merkezinden müzaheret talebi esnasında özlük önce köpeğin önüne ayrımsız molekül atarak kendisine akıllıcasına gelmesini sağladı, arkası sıra onu bıçakladı. Eş kaçarken, can havliyle marketin taraf tarafına giden köpekse orada öldü. Mahalle marifetiyle haddinden fazla sevilen ve bakılan köpeğin sessiz ve sakin işkilli olduğu, bugüne kadar kimseye saldırmadığı öğrenildi.

O ANLAR KAMERADA

Şahsın vahşiyane köpeği bıçakladığı anlar düzenlilik kameralarına yansıdı. İhbar konusunda olay yerine gelen şehremaneti pet ambulansı ölen köpeğin 5 santimetre ayrımsız bıçak darbesi ile yaralandığını ve zaman kaybından öldüğünü bildirdi. Gözyaşları zarfında pet ambulansa alınan Boris, bulunduğu yerden kaldırdı.

Emniyet güçleri şikayet üstüne olayla ilişkin soruşturma başlattı.Share: