Bildirme karışık yazlık hangi bölgede?

Yurt fiyatlarında üst yönlü trend bitmeme ediyor. Dünyada eşit çoğalma ayrımsız hacim sürat kesse de Türkiye’bile devam fail dilek rakamları daim yukarı itiyor. Akıbet dönemde ise ağırlıklı yerine yazlık bölgelerde mutlak evlere vahim arzu geliyor. Tamam Türkiye’bile bildirme haşat ve fiyatlı yazlık fiyatları hangi bölgelerde?

METRE KARE FİYATI 15 BİN LİRADAN BAŞLIYOR

Çanakkale, Ayvacık ve Edremit körfezine akilane olan bölgede düz düzlük dubleks konutlarda, metrekare fiyatları 15 bin TL ile 20 bin TL ortada değişiyor. Edremit bölgesinde düzlük düzlük dubleks konutlarda metrekare ünite değerleri 20 bin TL ile 30 bin TL civarında. Ayvalık Bölgesinde ise, dubleks ve villa tipi konutlarda metrekare birim değerleri 25 bin TL 40 bin TL olurken, daire tipi konutlarda ise 15 bin TL ile 30 bin TL civarında değişiyor. Dikili bölgesinde kayran düz dubleks konutlarda metrekare ünite değerleri 20 bin TL ile 35 bin TL arasında değişirken, daire tipi konutlarda 15 bin TL ile 20 bin TL arasında değiştiği gözleniyor. İzmir Foça’üstelik ise dubleks konutların metrekare birim değerlerinin 25 bin TL-55 bin TL ortada değişiyor.

SUNU FAZILETLI FİYAT NEREDE?

Çeşme-Alaçatı bölgesinde ise dubleks konutların metrekare değerleri konutun niteliği ve konumuna ilişkin adına 50 bin TL ile 150 bin TL civarında olurken, yeni yapılaşmaların yoğunlaştığı Reisdere bölgesinde ise metrekare birim değerleri 40 bin TL ile 80 bin TL arasında. Urla –Mordoğan aksında ise yer azlığı sebebiyle yıpranmamış hane üretimi maalesef çok birkaç olup, Kekliktepe civarında kim havuzlu sitelerde birim fiyatlar 80 bin-120 bin TL, 20-30 yıllık dubleks konutların ünite fiyatları ise 40 bin TL adına tayin edebiliyoruz. Entelektüel Kuşadası’nda dubleks konutlarda metrekare vahit değerleri 35 bin TL ile 55 bin TL beyninde, Didim bölgesinde ise 15 bin TL ile 30 bin TL arasında değişiyor.

Bodrum’üstelik çılgın basamak üretimi mütekâsif olup, metrekare ünite değerleri 50 bin TL seviyesinden başlayıp, 130 bin TL ve üzerine çıkıyor. Dalaman bölgesinde metrekare fiyatı 10 bin TL ile 20 bin TL civarında iken, hele villa tipi konutlara olan talebin aşkın olduğu Fethiye bölgesinde 20 bin TL ile 40 bin TL.

Bayramda Çeşme 1000 TL’den başlıyor!

 

Bodrum’bile 400 liraya hamburger

 

Bodrum’daki projesi için Mehmet Cengiz’e aksülamel mektubu

 

Share: