BİGACEM Başkanı Sinan Aygül güven tazeledi

Bitlis Gazeteciler Cemiyeti’nin (BİGACEM) yapılan niteliksiz genel kurulunda bulunan başkan Sinan Aygül cüret tazeleyerek görüş birliği ile tekrar başkanlığa seçildi.

BİGACEM seçimi; meclis oturmuş seçimi yapılması ve gündem maddelerinin görüşülmesiyle başladı. Umumi kurulda BİGACEM’in faaliyetleri karşı katılımcılara bilgi veren BİGACEM Başkanı Sinan Aygül, cemiyetin eskimemiş proje ve hedefleri ile ilişik bile bilgiler paylaştı.

Ardından genel kurula geçilerek oy istimal işlemine başladı. Gerçekleştirilen umumi kurul sonucunda bulunan başkan Sinan Aygül atılganlık tazeleyerek fikir birliği ile yine başkanlığa seçildi.

Umumi asamble sonrası teşekkürname konuşması fail Aygül, “Genel kurulumuzu selen ita hakkı, matbuat ve anlatım özgürlüğü amacıyla savaşım fail ve görevlerini ödeme ederken yaşamını yitiren iki meslektaşımıza adıyoruz. Gaziantep’te yaşanan trafik kazasına olgun üzere revan İhlas Bili Ajansı muhabirleri meslektaşlarımız Muhammed Abdulkadir Salim ve Rüya Yakup Tanrıöver’i rahmetle anıyoruz” dedi. – BİTLİS

Share: