Beyoğlu, Bağlar esnafının istek ve beklentilerini dinledi

Diyarbakır’ın Bağlar Şehremini Hüseyin Beyoğlu, Cuma namazından sonraları Bağcılar Mahallesi’nde esnafın temenni ve beklentilerini dinledi.

Diyarbakır’ın eşkal Bağlar ilçesine ilişkin Bağcılar Mahallesi, 2019 yılından sonradan bölgenin örnek bölgesi haline geldi. Belediyenin hizmetlerini sürdürdüğü mahallede Cuma Namazı namazından bilahare esnaf ziyaretinde mevcut Bağlar Belediye Reisi Hüseyin Beyoğlu, değme nev eleştiriye meydanda olduğunu dile getirerek, esnafın memnuniyetini, taleplerini ve beklentilerini sordu.

Ziyaret turunda esnafın güler yüzü ile karşılaşan Beyoğlu, “Bize temas şeyi içtenlikle söyleyebilirsiniz. Tığ sizler amacıyla buradayız. Bizim göremediklerimizi sizler daha mebzul görebilirsiniz. Gelişigüzel sözünüz bizim için zer olup varsa emirleriniz bizim üzere talimattır” ifadelerine yer verdi.

Belediyenin halka karşı birlik iletişim kanallarını boş tuttuğunu kaydeden esnaf ise “Sizi gelişigüzel dönem halkın arasında bürümek bizi mutlu ediyor. Herkesi sonuna kadar dinliyorsunuz. Güzelce hizmetler yapıldı. Bağcılar, modern ve denk bir şehir haline geldi. İnşallah henüz iyice olacak. Sizin hakkınızı size sarkıtmak zorundayız. Adamakıllı tıpkısı belediyecilik örneği sergiliyorsunuz” ifadelerinde bulundu. – DİYARBAKIR

Share: