Babası, annesini gözleri uğrunda katletti! Çocuğun feryatları yürekleri dağladı

Pamukkale ilçesine sadık İncilipınar Mahallesi’nde servis şoförü olan Hıdır Tutal (50), kızı B.T. (15) evdeyken 2 çocuğunun annesi olan eşi Umu Tutal ile (47) tartışmaya başladı.

ANNESİNİ GÖZLERİNİN ÖNÜNDE ÖLDÜRDÜ

Çıkan tartışmanın peşi sıra zırh çıkaran gözü dönmüş babayı araya giren kızı üstelik durduramadı. Kızını ittirip önce eşinin koluna keskin eden cellat baba, ağlayan çocuğuna rağmen durmayarak karısını esasen ve göğsünden bile vurdu. Yılgı anlarına tanık olup sinir krizi nâkil çocuğunu hariç çıkaran cet, sonrasında kapıyı kilitledi.

POLİS GELİNCE KENDİ KAFASINA SIKTI

B.T.’nin hariç çıkıp bağırması ve silah seslerinin duyulmasıyla gelişigüzel komşuların ihbarı üstüne bölgeye haddinden fazla sayıda grup sevk edildi. Polislerin geldiğini ayırt eden ağababa, bire bir silahı kafasına doğrultarak ateşleyip kanlar ortamında yere yığıldı. Kapının açılmaması üstüne olay yerine irsal edilen itfaiye aracı ekiplerinin çalışmasıyla birlikte gönül giren ekipler, azılı manzarayla karşılaştı. Sağlık görevlileri kadının hayatını kaybettiğini belirlerken, nabzı olan babayı Pamukkale Üniversitesi Hastanesine kaldırdı. Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışması sonrası bedbaht kadının camit bedeni ölü açımı için Adli Tababet Kurumu morguna kaldırıldı.

“ANNEMİN GELIŞIGÜZEL YERİNE SIKTI”

Olağanüstü anlarına tanık olup sinir krizi geçiren çiftin çocuğu B.T., dışarıda söylediği sözlerle duyanların içini ürpertti. O anları gözyaşları içre anlatan B.T.’nin feryatları yürekleri dağladı. Kız çocuğu o anları, “Babam beni kafasız itti. Peşi Sıra annemin koluna şiddetli etti ve şakkadak afalladım. Babam gine ittirdi beni; annemin ağzına, bilahare kafasına, seçkin hesabına sıktı. Koca çokça dem geldi, ne tamam anneme bire bir özdek olmasın” diyerek gözyaşlarıyla anlattı.

Fenomen adına gelen yakınlarına sıkı sıkıya sarılıp hayatının sunma şiddetli gününü ateş parçası B.T., fert anlara sebep oldu. Dirimlik tehlikesi mevcut acımasız baba, kentteki özel benzeri hastaneye sevk edildi. Fenomen ile ilgili anket bitmeme ediyor.

Share: