Aydın’la Erzurum günleri

Ulusçu Akım Partisi Umumi Başkan Yardımcısı ve Erzurum Milletvekili Prof. Dr. Kamil Aydın’ın Erzurum temasları bitmeme ediyor.

Milliyetçi Debi Partisi Umumi Başbuğ Yardımcısı ve Erzurum Saylav Prof. Dr. Kamil Ziyalı’ın Erzurum temasları bitmeme ediyor.

Geride mütezayit iki haftalık müddet boyunca Erzurum’un büyün ilçelerinde üslup ve tenvir toplantıları düzenleyen Aydın, seçim çevresi olan Erzurum’daki mesaisini ziyaretlerle sürdürüyor. Şehrin ayrışık noktalarında esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Milletvekili Kamil Münevver, Dadaşlarla sıkça ayrımsız araya geldi, kardeş kardeş etti ve gündeme ilgilendiren değerlendirmelerde bulundu. Esnaf ziyaretlerinde birbirinden renkli görüntüler oluşturan Erzurum Mebus Kamil Kültürlü’ın terzilik makinasıyla sergilediği beceriklilik ise dikkatlerden kaçmadı. Taşmağazalar esnafıyla benzeri araya gelen Görgülü, vatandaşların beklenti ve taleplerini kayda geçe, 2023 seçimlerinin önemini anlatmayı bile ihmal etmedi.

Erzurumspor FK Tesislerine Konuşma

MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Vazıh, Erzurum temasları çerçevesinde semavi beyazlı takımın tesislerini birlikte gezdi. Erzurumspor FK Başkanı Ahmet Peş’la bire bir araya mevrut Kamil Işıklı’a MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş birlikte eşlik etti. Milletvekili Işıklı’a Erzurumspor FK’daki akıbet uzanım için bilgiler nâkil Ahmet Ense, alıntı tahtasını açtırmak üzere çalışmaların devam ettiğini söyledi.

Kulüp Başkanı Ahmet Art’a güzel olsun dileklerini ileten Okumuş ve Karataş’a, Erzurumspor forması ihsan fail Ahmet Dip, ziyaretten duydukları memnuniyeti anlatım etti.

MHP Mebus Kamil Işıklı, Erzurumspor’un Erzurum’u rapor ettiğini belirterek, “Bu mızıka hepimizi piyes ediyor, mücadelesine hayranız ve güveniyoruz. Takımımızı çok elan ongun yerlere geleceğine inanıyorum” dedi. – ERZURUM

Share: