Araba ile motosiklet mir kafaya çarpıştı: 1 geberik

Aydın’ın Bozdoğan ilçesinde motor ile otomobilin çıban kafaya çarpışması sonucu meydana gelen kazada 31 yaşındaki motosiklet sürücüsü hayatını kaybetti.

Kaza, Bozdoğan ilçesi Pınarlı Mahallesi’nde saat 18.00 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Bozdoğan yönünden Nazilli istikametine makul tempo halinde olan Y.S. idaresindeki 20 PD 404 plakalı makine ile Mehmet Yılmayan’ın (31) kullandığı motosiklet sarrafiye kafaya çarpıştı. Çarpışmanın etkisi ile motosiklet sürücüsü Yılmayan yola savruldu. Kazayı görenler durumu 112 Müstacel Çağrı merkezine bildirdi. İhbar konusunda bölgeye açıkgöz ve keyif ekipleri irsal edildi. Güdük sürede bölgeye mevrut esenlik ekipleri, Yılmaz’ın olay yerinde hayatını kaybettiğini belirledi. Uyanık ekipleri bölgede asayiş önlemleri alırken, trafik ayrımsız süre kontrollü yerine sağlandı. Araba güdücü Y.S. tabir için gözaltına alınırken kaymakamlık ile ilgilendiren tetkik başlatıldı.

Meydana mevrut kazada bahtsız gencin Bozdoğan ilçesinde Boyacı Mehmet lakabıyla tanındığı öğrenilirken, gencin aniden ölümü ailesi ve sevenlerini yasa boğdu. – AYDIN

Share: