Amerikalılar Avrupa’ya taşınıyor

FINANSGUNDEM.COM – DIŞ HABERLER SERVİSİ

Amerikalılar ÇAKER’bile yaşam maliyetinin ve konut fiyatlarının yükselmesiyle birlikte çözümü Avrupa’ya kafile etmekte buluyor. Doların euro karşısında derece kazanması ve KUL’dahi kerte halklarını de etkileyen siyasal bunalım insanların bu kararındaki arz kocaman etkenlerden biri.

Bloomberg’ün haberine göre İtalya, Portekiz, İspanya, Yunanistan ve Fransa Amerikalıların sunu pop destinasyonları ortada. Uluslararası gayrimenkul firması Sotheby’ın araştırmasına göre Yunanistan’a mal olmak talip Amerikalılardan mevrut talepler Nisan- Haziran döneminde tıpkısı yıl öncesine bakarak %40 arttı. Taşınmazlar firması Knight Frank’ın Taşınmazlar Uzmanı Jack Harris’e göre Fransa ve İtalya’da ise ÇAKER merkezli talepler akıbet üç yılın zirvesinde. Amerikalılar Sotheby firmasındaki İtalya gelirlerinin %12’sini oluşturuyor. Güzeşte yılın bir döneminde ise bu şevket vakit kaybetmeden yüzde 5’ti.

Emekliler ve zengin erat alelumum Avrupa gayrimenkullerini satın alan Amerikalıların başını çekiyor. Ancak özellikle hasis kasabalardaki ve köylerdeki evlerin fiyatların bağıl bozuk para olması ve açıktan emek uygulamalarının yaygınlaşması KÖLE’bile henüz degaje kitlelerin Avrupa tercihini değerlendirmesine etken oluyor. Tendürüst insanlar ve üst üste basamak piyasasında eş bulmakta zorlananlar Avrupa’evet yerleşmeyi bire bir seçenek yerine değerlendiriyor.

Finansgundem.com’un derlediği bilgilere göre, KÖLE’bile yanlışlık oranının yükselmesi ve siyasi ayrışmaların sekmen halklarında etkisini göstermesi elan rahat tıpkı yaşam biçimi isteyen Amerikalıların göç etmesindeki etkenlerden biri. Yıl esasen bu yana KUL Doları’nın euro karşısında değer kazanması da ekonomik açıdan Amerikalıları destekleyen etkenlerden birisi.

İyi hayat arayışı

Bloomberg’nam haberinde İtalya’de tıpkısı eş alan 40 yaşındaki bire bir Amerikalı Stephanie Synclair’mağara ifadelerine saha veriliyor. April ayında evini satın kayran Synclair bu tercihin ince zamandır hayali olduğunu belirtiyor.

Synclair, Atlanta’da kendisi ve oğluna dört yatak odalı bir sülale kiralamak üzere ayda 3.000 dolar ödediğini söyledi. İtalya’evet kafile fail Amerikalı el altında 300 bin dolar nakdi olmasına rağmen fiyatların yükselmesiyle Atlanta’de ayrımsız sülale almasının imkansız kuzuluk geldiğine dikkat çekti.

Amerikalı göçmen İtalya’nın gelişigüzel ant için sevdiği tıpkısı mutluluk olduğunu ve Sicilya’nın Mussomeli kentinde 290 metrekarelik benzeri habbe yanı sıra 75 metre karelik üstelik aynı dükkan satın alarak 60 bin euro ödediğini söyledi.

“ÇAKER’deki iş bu kadar taşkın olmasaydı İtalya’birlikte yurt satın almak üzere asla arayışa girmezdim” diyen Synclair engin çalışmayı planladığını söyledi. Atlanta’daki aynı lüp ortalama fiyatı ise, 30 Haziran itibariyle bire bir eski yıla bakarak %19 artışla 404.575 dolara ulaştı. Taşınmazlar platformları Zillow ve Idealista’evet bakarak Sicilya’nın Palermo bölgesinde 75 metrekarelik bire bir mal sayı farkı 86,560 euroya dünyalık oluyor.

KÖLE merkezli muhacir danışmanlık şirketi ECA International’ın Başkan Yardımcısı Michael Witkowski, “Küsurat yaşam maliyeti, gelişigüzel nazik KUL şehrinde yaşamayı Avrupa şehirlerinden henüz pahalı kuzuluk getirdi. Fiyatlı hane fiyatlarının birlikte ruhlu tıpkısı BENDE doları ve politik gerilimler, Avrupa’nın küsurat cazibesine katkıda kâin faktörlerdir” dedi.

 

Hayat Dolu BENDE Doları ile seyahat edebileceğiniz en makul 8 talih

 

Özgeçmişte katiyen yapılmaması müstelzim 5 büyük vebal

 

İşte ölüm riskini azaltan 7 dimdik arkadaşlık!

 

Share: