Amcaoğulların kavgasında dem aktı; 3 yanık

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde aralarında hasımlık kâin amcaoğlu arasına başlayan tartışmanın bıçaklı kavgaya dönüşmesi sonucu üç emanet yaralandı.

Olay, Pamukkale ilçesine sınırlanmış Akhan Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre; tıpkı mahallede hararetli ve aralarında daha öncesine müstenit antagonizm bulunduğu öğrenilen amcaoğulları Mustafa C., Oktay C. ile Muharrem C., akşam yarısından bilahare mahalledeki aleniyet sokaklardan birinde karşılaştı. Aralarında başlayan ağız dalaşı bodur sürede yerini kavgaya bırakan üç amcaoğlu, ellerindeki bıçaklarla birbirine girdi. Arbedenin yaşandığı anlarda 3 kişide bıçakla yaralandı. Yakınlarının engelleme ederek ayırdığı fenomen yerine çok sayıda ekip sevk edildi.

Olay hesabına giden asayiş güçleri kalabalığı sakinleştirirken, sağlık görevlileri ise fenomen durumunda mevcut Oktay C.’yi yaralı kendisine Denizli Oran Hastanesine kaldırdı. Asayiş güçleri ise olay yerinden kaçan Mustafa C. ile Muharrem C.’yi ayrımlı noktalarda yakaladı. Yaralı oldukları belirlenen Mustafa ve Muharrem C., Servergazi ile Pamukkale Üniversitesi Hastanelerine kaldırıldı.

Olay Yeri İnceleme ekiplerinin yapmış olduğu çalışmaların arkası sıra ekipler yeni benzeri tartışmanın önüne saklamak için hastanelerde tılsım aldı. Olayda Mustafa ve Muharrem C.’nin durumunun ongun olduğu öğrenilirken, Oktay C.’nin ise tedavisinin sürdüğü belirtildi. – DENİZLİShare: