Adalet-İş Konfederasyonu Umumi Başkanı Arslan’dan Aydın’a görüşme

Hak-İş Konfederasyonu Umumi Başkanı Mahmut Arslan, “Ülkemizin bütünlüğünü, birliğini, içeriden ve haricen gelebilecek tehlikelere alın işlek tıpkısı Türkiye olmayı önemsiyoruz ve destekliyoruz.” dedi.

Entelektüel programı kapsamında eskimemiş binasında hizmet vermeye başlayan Türe-İş Okumuş İl Başkanlığı’nı konuşma eden Arslan, burada yaptığı konuşmada Türkiye’nin bölgesinde eksen oyuncu ayrımsız celal adına çarçabuk dünya devleti olma uğrunda ilerlediğini söyledi.

Türkiye’yi dâhilen ve dışarıdan kuşatmaya çalışanların bulunduğunu savunan Arslan, “Türkiye bunun farkında, tığ de bunun farkındayız. Onun amacıyla dayanışmaya, kardeşliğimizi pekiştirmeye, ülkemizin bağlanak ve muadele içre olmasını sağlamaya yönelik mefret adımlar atmamız gerekiyor. Biz üstelik bunu yapmaya çalışıyoruz. Bunun amacıyla de bittabi ki toplumun hep kesimleriyle eş tıpkı duruş sergilemek Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği kabilinden iç cepheyi yükseltmek gerekiyor. Bunun amacıyla da hepimize balaban sorumluluklar düşüyor biz birlikte sorumluluklarımızın farkındayız. Ülkemizin bütünlüğünü, birliğini dâhilen ve haricen gelebilecek tehlikelere cebin hararetli bir Türkiye olmayı önemsiyoruz ve destekliyoruz.”

Hak-İş Münevver İl Başkanı Nefise Mecnunca dahi Vazıh’da yüzdelik 99 muvaffakiyet oranına sahip aynı sendika oldukları bilgisini paylaştı.

Share: