“2023’te yıpranmamış şubeler açacağız”

Merkezi Şişli’üstelik olan beğenilen cerrahi kliniği Dr. Soho Clinic’in kurucusu Hakan Budak, kuruldukları günden itibaren yerli ve ecnebi hastaların ağır ilgisiyle karşılaştıklarını söyleyerek “2023 yılında bile Ankara, Antalya, İzmir, Almanya ve Arnavutluk’ta şube tahsis etmek amacıyla çalışmalarımıza başladık. Yeni şubelerimizde müşterilerimize bakım isnat etmek amacıyla heyecanlanıyoruz” dedi.

15 yıllık bir sınama ile sektöre giriş yaptıklarını nâkil Budak, “Kadromuzun bize verdiği cüret ve yüzde 100 almaç memnuniyeti hedefiyle çıktığımız bu yolda aldığımız olumlu tepkiler bizi bahtiyar ediyor. Önümüzdeki dönemlerde artık müşteriye çalışmak amacıyla yatırımlarımız devam ediyor. 2023 yılında Ankara, Antalya, İzmir, Almanya ve Arnavutluk’ta idarehane fora etmek amacıyla çalışmalarımıza başladık. Yıpranmamış şubelerimizde müşterilerimize bakım yüklemek amacıyla heyecanlanıyoruz” diye niteleyerek konuştu.

“BILDIRME ÖNEMLİ DAVA YETİŞMİŞ PERSONEL EKSİKLİĞİDİR”

Sektördeki genişlik büyük sıkıntının olgun personel olduğunu dile getiren Budak “Hemen her sektörde olduğu kabil bizim sektörümüzün birlikte yeryüzü büyük sorunu erişmiş personel sıkıntısıdır. Bu yüzden cemi personelimizi evvel eğitiyor ve bu süreç tamamlandıktan bilahare müşterilerimize bakım sunuyoruz. Böylecene hem gailesiz arkadaşlarımıza eğitim veriyor hem dahi nitelikli hisse senedi sağlamış oluyoruz” ifadelerini kullandı.

Şirket ortaklarından Burak Özgürol ise “Kesim her an büyüdü, hele Avrupalı hastalar bile Türkiye’yi tercih ediyor. Az dışındaki hastaneler dahi Türkiye’bile sağlık turizm alanında yatırımlar yapmaya başladı. 2023 ve sonrasında sektörün haddinden fazla henüz acul büyüyeceğini öngörüyorum” dedi.

Tıpkısı değişik ortak Aslıhan İlhan bile “Mikro dışındaki benzeri çokça hastane ve afiyet kuruluşu Türkiye’deki novhavdan faydalanarak ülkemize gelip eğitimler ahzetmek istiyor. Alelhusus saç ekimi alanında ve plastik estetik cerrahi, plastik uygulamaları alanında mikro dışından çok çok eğitim talebi var. Türkiye bu noktada üstelik anbean büyüme kaydediyor” diye niteleyerek konuştu.

Share: